Przetwory warzywne

Poznaj szeroką gamę wybornych warzyw konserwowych Rolnik, które swój wspaniały smak, perfekcyjną jędrność i apetyczny aromat zawdzięczają starannie dobranym składnikom, znajdującym się w łagodnej marynacie.

  Przetwory owocowe

  Przepysznie owocowe, domowe kompoty Rolnik przeniosą Cię pamięcią do radosnych smaków dzieciństwa, a wyraziste owoce, zanurzone w subtelnym syropie, pobudzą Twoją fantazję, by stworzyć desery bogate w witaminy.

   Dania gotowe

   Odkryj ciekawe pomysły na pyszny obiad, którym możesz cieszyć się zaraz po podgrzaniu. Znajdziesz tu specjalnie sporządzone, bogate smakiem potrawy, które goszczą na polskich stołach od lat.

    Pasztety i smalce

    Rozkoszuj się pysznymi pasztetami i smalcami Rolnik, czerpiącymi inspirację z różnych kuchni świata. Zachwyć się wyrazistym, mięsnym smakiem oraz idealną konsystencją, smarując nimi ulubione pieczywo.

     Miody Lune de Miel

     Delektuj się słodyczą miodów z Prowansji Lune de Miel, wytwarzanych zgodnie z tradycją rodu Michaud od 1920 roku. Odkryj niezwykłe w smaku, intensywne miody kwiatowe, cytrusowe i eukaliptusowe.

      Syropy klonowe i z agawy

      Rozkoszuj się delikatnym smakiem i intensywną słodyczą tradycyjnych, kanadyjskich syropów klonowych i naturalnie zdrowych syropów z agawy.